Şişli’de Bıçaklı Kavga: Yabancı Uyruklu Bir Kişi Hayatını Kaybetti

İstanbul Şişli'de bir evde çıkan bıçaklı kavgada, ev sahibi Turbold Sartuul A., cinsel tacizde bulunan misafir Amarsanaa Buldaa'yı bıçaklayarak öldürdü. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Buldaa'nın hayatını kaybettiğini belirledi. Turbold Sartuul A. ve eşi Darkhiduren B.A. gözaltına alındı.

Şişli’de Bıçaklı Kavga: Yabancı Uyruklu Bir Kişi Hayatını Kaybetti
Şişli’de Bıçaklı Kavga: Yabancı Uyruklu Bir Kişi Hayatını Kaybetti
GİRİŞ 28.06.2024 11.46 GÜNCELLEME 28.06.2024 11.09
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Bilezikçi Sokak’ta Yaşanan Olay Şok Yarattı

İstanbul, Şişli’de bir evde çıkan bıçaklı kavgada yabancı uyruklu bir kişi hayatını kaybetti. Olay, Bozkurt Mahallesi’nde akşam saatlerinde meydana geldi.

Misafirlik Kabusa Döndü

Ev sahibi Turbold Sartuul A. (55) ve eşi Darkhiduren B.A. (48), misafir olarak gelen Amarsanaa Buldaa (64) ve B.K. ile birlikte akşam yemeği yiyip alkol aldı. Alkolün etkisiyle Buldaa, evde kalan Darkhiduren B.A’ya cinsel tacizde bulunmaya çalıştı. Kadının direnişi üzerine çıkan tartışma, eve dönen Turbold Sartuul A’nın müdahalesiyle bıçaklı kavgaya dönüştü.

Komşuların İhbarı Üzerine Polis Harekete Geçti

Evden gelen sesleri duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Buldaa’nın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Polis, Turbold Sartuul A. ve Darkhiduren B.A’yı gözaltına aldı.

Cenaze Adli Tıp Kurumu’na Gönderildi

Olay yeri incelemesinin ardından Buldaa’nın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Turbold Sartuul A. ve Darkhiduren B.A, “kasten öldürme” suçlamasıyla adliyeye sevk edildi.

Mahalle Sakinlerinin Şoku

Ev sahibi Hanifi Yıldız, gece saatlerinde kavga sesiyle uyandıklarını ve sabah saatlerinde olay yerine polis ve ambulans ekiplerini çağırdıklarını belirtti. Esnaf Levent Ceylan ise olay anında sokağın kapatıldığını ve gözaltına alınan kişinin alkolün etkisi altında olduğunu söyledi.

Şişli’de yaşanan bu trajik olay, mahalle sakinlerinde büyük bir şok yarattı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER