Serdar Aziz Fenerbahçe’den Ayrıldı Teşekkür Mesajı Yayınladı

Serdar Aziz, Fenerbahçe'den ayrıldığını duyurdu. Başkan Ali Koç, Acun Ilıcalı ve Jose Mourinho'ya teşekkür etti. 5,5 yıl süren kariyerine veda etti.

Serdar Aziz Fenerbahçe’den Ayrıldı Teşekkür Mesajı Yayınladı
Serdar Aziz Fenerbahçe’den Ayrıldı Teşekkür Mesajı Yayınladı
GİRİŞ 08.07.2024 16.40 GÜNCELLEME 08.07.2024 16.13
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Fenerbahçe’nin başka takımlarla transfer görüşmeleri yapması için izin verdiği Serdar Aziz, kulüpten ayrılışı dolayısıyla bir teşekkür mesajı yayımladı.

Fenerbahçe’de 5 Buçuk Yıllık Kariyer

Sarı-lacivertli ekibin Avusturya’da gerçekleştirdiği kamptan ayrılan 33 yaşındaki stoper, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bilindiği üzere, 5 buçuk yıl formasını onurla giydiğim değerli kulübüm Fenerbahçe ile bugün yapmış olduğumuz son görüşmemizin neticesinde ayrılık sürecine girmiş bulunmaktayım. Bu süreçte göstermiş oldukları anlayış için saygıdeğer başkanım Ali Koç, kıymetli büyüğüm Acun Ilıcalı ve teknik direktörümüz Jose Mourinho’ya ayrı ayrı teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.”

Serdar Aziz’in Teşekkür Mesajı

Serdar Aziz, Fenerbahçe’ye olan bağlılığını ve kulüp için duyduğu minneti vurgularken, kulüp yönetimi ve teknik kadroya teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Bu süreçte, başkan Ali Koç, ünlü televizyoncu ve iş adamı Acun Ilıcalı ve teknik direktör Jose Mourinho’nun anlayışlarına özel olarak teşekkür eden Serdar Aziz, Fenerbahçe’deki kariyerine veda etti.

Fenerbahçe taraftarları için ise bu ayrılık, tecrübeli stoperin sahadaki mücadeleci ruhunu ve takım için gösterdiği fedakarlıkları hatırlatacak bir dönemin sonu olarak tarihe geçti.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER