Mike Tyson’dan A Milli Futbol Takımı’na Destek

Mike Tyson, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Avusturya ile karşılaşacak A Milli Takım'a imzalı ay-yıldızlı boks eldiveni gönderdi. Takım da Tyson'a forma hediye etti.

Mike Tyson’dan A Milli Futbol Takımı’na Destek
Mike Tyson’dan A Milli Futbol Takımı’na Destek
GİRİŞ 02.07.2024 09.56 GÜNCELLEME 02.07.2024 09.39
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

ABD’li eski ağır sıklet boks şampiyonu Mike Tyson, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası son 16 turunda bu akşam Avusturya ile karşılaşacak A Milli Futbol Takımı’na özel bir destek gösterdi. Tyson, kendisi için özel olarak yaptırılmış ay-yıldızlı boks eldivenini imzalayarak milli takıma gönderdi.

Vahap Oğuz Arslan Teslim Etti

Tyson’ın eldivenlerini, kendisiyle çeşitli projelerde çalışan iş adamı Vahap Oğuz Arslan, A Milli Takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu’na teslim etti. Bu jest, takımda büyük bir moral kaynağı oldu.

Milli Takımdan Tyson’a Teşekkür

Hakan Çalhanoğlu’nun yanı sıra Arda Güler, Kenan Yıldız ve Uğurcan Çakır da Tyson’a teşekkür ederek imzalı forma hediye etti. Milli takım oyuncuları, bu jest karşısında oldukça duygulandı.

Hakan Çalhanoğlu’ndan Mesaj

Milli takım kaptanı Hakan Çalhanoğlu, ABD’li boksöre gönderdiği videolu mesajda şunları söyledi: “Merhaba Mike, bizim de sana bir hediyemiz var. Hepimizin imzaladığı bir formamızı sana gönderiyoruz. Biz de maçta büyük bir mücadele vererek galibiyet ile döneceğimize inanıyoruz. Bu zaferi ülkemiz için kazanacağız.”

Destek Moral Oldu

Tyson’ın bu jesti, Avusturya karşılaşması öncesinde A Milli Futbol Takımı’na büyük bir moral kaynağı oldu. Oyuncular, bu desteğin kendilerine güç verdiğini ve sahada ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtti.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER