A Milli Takım, Hollanda Maçı Öncesi Hazırlıklarını Tamamlıyor

A Milli Takım, EURO 2024 çeyrek finalinde Hollanda maçı öncesi hazırlıklarını Barsinghausen'de sürdürüyor. Samet Akaydın antrenmanlara katıldı, Orkun Kökçü yok.

A Milli Takım, Hollanda Maçı Öncesi Hazırlıklarını Tamamlıyor
A Milli Takım, Hollanda Maçı Öncesi Hazırlıklarını Tamamlıyor
GİRİŞ 05.07.2024 07.07 GÜNCELLEME 05.07.2024 07.03
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

EURO 2024 Çeyrek Finalinde Heyecan Dorukta

A Milli Futbol Takımımız, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek finalinde 6 Temmuz Cumartesi günü Hollanda ile karşılaşacak. Mücadele öncesinde Barsinghausen’deki kamp merkezinde yoğun bir antrenman programı uygulanıyor.

Montella Yönetiminde Basına Kapalı İdman

Teknik direktör Vincenzo Montella yönetiminde yapılan antrenman, basına kapalı gerçekleştirildi. Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan açıklamaya göre, ay-yıldızlı ekibimizde bir süredir adalesindeki zorlanma nedeniyle antrenmanlara katılamayan Samet Akaydın, bugün takımla birlikte çalışmalara başladı. Ancak, cezalı olduğu için Hollanda maçında forma giyemeyecek olan Orkun Kökçü, sakatlığı nedeniyle idmanda yer almadı.

Mobilizasyon ve Kuvvet Çalışmaları

Antrenmanın ilk bölümünde, oyuncular fitness salonunda mobilizasyon ve kuvvet çalışmaları gerçekleştirdi. Ardından sahaya çıkan milli futbolcular, ısınma, pas ve taktik çalışmalarına geçti. İdmanın son bölümünde ise oyuncular iki gruba ayrıldı; bir grup taktik oyun oynarken, diğer grup yenilenme antrenmanı yaptı.

Yöneticilerden Moral Desteği

Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Mustafa Eröğüt ve Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop da idmanı izleyerek, teknik ekibe ve oyunculara moral desteği verdiler.

Son Hazırlık Yarın

A Milli Takımımız, yarın TSİ 12.15’te ilk 15 dakikası basına açık yapacağı idmanla Hollanda karşılaşmasının Barsinghausen’deki hazırlıklarını tamamlayacak. Tüm gözler, bu zorlu mücadelede ay-yıldızlı ekibimizin göstereceği performansta olacak.

Umut ve Dayanışma Mesajları

Bu önemli karşılaşma öncesinde takımın moral ve motivasyonunun yüksek olduğu gözlemlendi. Teknik direktör Montella ve ekibi, oyuncularla birebir ilgilenerek, onların hem fiziksel hem de mental olarak maça hazır olmalarını sağlıyor. EURO 2024’te çeyrek finale kadar yükselen millilerimiz, tarihi bir başarıya daha imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Tüm Türkiye, A Milli Takımımıza olan inancını ve desteğini sürdürürken, umut ve dayanışma mesajları her zamankinden daha güçlü bir şekilde dile getiriliyor. Bu zorlu mücadelede, kalplerimizi ay-yıldızlı formamızın etrafında birleştirerek takımımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER