EURO 2024 Heyecanı İstanbul’da Dev Ekranda

Trendyol, 6 Temmuz saat 22.00'deki Hollanda-Türkiye maçını Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı'ndaki dev ekranda izleyicilere ücretsiz olarak sunacak.

EURO 2024 Heyecanı İstanbul’da Dev Ekranda
EURO 2024 Heyecanı İstanbul’da Dev Ekranda
GİRİŞ 04.07.2024 10.11 GÜNCELLEME 04.07.2024 10.58
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Trendyol, sporseverlere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. 6 Temmuz saat 22.00’de gerçekleşecek Hollanda-Türkiye maçı, Etiler Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’nda kurulan dev ekrandan izlenebilecek.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, İstanbul’da sporseverler için EURO 2024 heyecanı parka taşındı. Bu etkinlik, parkta kurulan dev ekranda A Milli Voleybol Takımı Voleybol Milletler Ligi’ndeki (VNL) maçlarını yayınlamalarıyla başlamıştı ve şimdi de A Milli Futbol Takımı’nın EURO 2024’teki mücadelesiyle devam ediyor.

HOLLANDATURKIYE MACI TRENDYOL SPONSORLUGUNDA KURULAN DEV EKRANDAN IZLENEBILECEK

Zaferden Zaferle: Çeyrek Finalde Hollanda

UEFA EURO 2024 şampiyonasında Avusturya’yı mağlup ederek son 16 turundan zaferle çıkan ay-yıldızlı milliler, çeyrek finalde Hollanda ile karşı karşıya gelecek. Bu kritik mücadele, Sanatçılar Parkı’ndaki dev ekranda canlı olarak ücretsiz izlenebilecek.

Parkta Coşkulu Kutlamalar

Trendyol’un sponsorluğunda düzenlenen etkinliklerde, taraftarlar dev ekranda karşılaşmaları izlerken, milli takımın Avusturya’ya karşı zaferini büyük bir coşkuyla kutladı. Parktaki atmosfer, futbol tutkunlarının heyecanını doruğa çıkardı.

Futbol Tutkunları İçin Özel Yarışma

Trendyol, Avrupa Futbol Şampiyonası coşkusunu her alanda taraftarla paylaşmak amacıyla Instagram hesabı üzerinden özel bir yarışma başlattı. 10 Temmuz’a kadar Trendyol’un resmi Instagram hesabını takip eden ve yarışma postunun altında milli takım sevgisini en yaratıcı yorumla paylaşarak bir arkadaşını etiketleyen katılımcılar, A Milli Futbol Takımı oyuncularından imzalı ve imzasız milli takım forması ve imzalı futbol topu kazanma şansı elde edecek.

HOLLANDATURKIYE MACI TRENDYOL SPONSORLUGUNDA KURULAN DEV EKRANDAN IZLENEBILECEK 2

Paris 2024 Olimpiyat Oyunları

Bu heyecan sadece EURO 2024 ile sınırlı kalmayacak. 4-11 Ağustos’ta gerçekleşecek Paris 2024 Olimpiyat Oyunları’nda da millilerin sahada olduğu her müsabaka Cüneyt Arkın Sanatçılar Parkı’ndan izlenebilecek.

Trendyol’un sponsorluğunda düzenlenen bu etkinlikler, futbol tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunarken, İstanbul’da sporun ve dayanışmanın güzel bir örneği olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER