Huawei’den Çığır Açan Teknoloji: Pura 70 Serisi Fiyatlar ve Çıkış Tarihi

Huawei, zoom fotoğrafçılığında devrim niteliğinde olan "ultra ışık alan makro telefoto kamera" özelliğine sahip yeni Pura 70 serisini tanıttı. Yeni seri, yakın ve uzak mesafelerde üstün netlikte fotoğraflar çekme imkanı sunarak kullanıcılarını büyülüyor.

Huawei’den Çığır Açan Teknoloji: Pura 70 Serisi Fiyatlar ve Çıkış Tarihi
Huawei’den Çığır Açan Teknoloji: Pura 70 Serisi Fiyatlar ve Çıkış Tarihi
GİRİŞ 09.07.2024 12.47 GÜNCELLEME 09.07.2024 12.33
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Ultra Işık Alan Makro Telefoto Kamera

Huawei’nin kendi geliştirdiği ultra ışık alan makro telefoto kamera ile donatılan Pura 70 serisi, akıllı telefon kamerası ile üst düzey zoom fotoğrafçılığının kapılarını aralıyor. Bu özellik, 5 santimetreye kadar yakın çekimlerde bile keskin netlikte fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. Özellikle detaylı makro fotoğrafçılık için ideal olan bu teknoloji, mikroskobik ayrıntıları bile büyük bir netlikle yakalayabiliyor.

HUAWEI TELEFOTO KAMERA OZELLIKLI YENI PURA 70 SERISINI TANITTI 1

Pura 70 Pro ve Pura 70 Ultra

Yeni serinin iki modeli olan Huawei Pura 70 Pro ve Huawei Pura 70 Ultra, uzun mesafeli sürgülü zoom ile donatılmış ultra ışık alan makro telefoto kamerayı destekliyor. Telefoto kamera, F2.1’lik periskop telefoto diyafram açıklığı sayesinde yüksek düzeyde ışık alımı sağlıyor, bu da her odak uzaklığında full HD fotoğrafçılığın keyfini çıkarma imkanı veriyor. Huawei Pura 70 Ultra, 200x zoom aralığı (0,5x~100x Zoom) sunarak şehrin hareketli aktivitelerini ve mimari detaylarını yakınlaştırma imkanı tanıyor.

HUAWEI TELEFOTO KAMERA OZELLIKLI YENI PURA 70 SERISINI TANITTI 3

Yüksek Görüntü Kalitesi ve DXOMARK Değerlendirmesi

Pura 70 serisi, 25 megapiksel yüksek çözünürlüklü fotoğraf oluşturmak için farklı odak uzunluklarındaki ve çözünürlüklerdeki görüntü bilgilerini birleştiren yüksek görüntü kalitesi motoru ile donatılmış. Bu özellik, yakın veya uzak görüntü tanımını geliştirmek için ayrıntıları birleştiriyor. Modelin ultra ışık alan makro telefoto kamerası, telefonların, lens ve kameraların başarı kabiliyetlerini ölçen DXOMARK tarafından 164 puanla değerlendirildi.

HUAWEI TELEFOTO KAMERA OZELLIKLI YENI PURA 70 SERISINI TANITTI 2

35x Zoom Süper Makro ve Ultra Hızlı Anlık Görüntü

Kameradaki 35x Zoom Süper Makro özelliği, mikroskobik detayları fotoğraflama imkanı sunuyor. Bu teknoloji, bir taç yaprağından sarkan karıncanın ince hatlarını veya metal bir sütun üzerindeki pasın damarlı dokusunu büyük bir netlikte gösteriyor. Ayrıca, uzak mesafelerden yüksek hızlı nesneleri fotoğraflamaya olanak tanıyan “Ultra Hızlı Anlık Görüntü” özelliği, hareketli nesnelerin ayrıntılarını ortaya çıkarmak için bölgesel hareket geri yüklemesini kullanan “XD Motion Engine” ile mümkün hale geliyor.

HUAWEI TELEFOTO KAMERA OZELLIKLI YENI PURA 70 SERISINI TANITTI 5

Fiyatlar ve Çıkış Tarihi

Huawei Pura 70 modeli 38 bin 999 TL, Pura 70 Pro modeli 47 bin 999 TL, Pura 70 Ultra modeli ise 67 bin 999 TL fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Huawei’nin bu yeni serisi, akıllı telefon fotoğrafçılığında yeni bir çağın kapılarını aralıyor.

HUAWEI TELEFOTO KAMERA OZELLIKLI YENI PURA 70 SERISINI TANITTI 4

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER