Ümraniyespor’un Yeni Teknik Direktörü Tuncay Şanlı oldu.

Ümraniyespor, Tuncay Şanlı ile anlaştı. Nicolas Anelka'nın da katıldığı törenle Şanlı, teknik direktörlük görevine getirildi. Central Hospital sponsor oldu.

Ümraniyespor’un Yeni Teknik Direktörü Tuncay Şanlı oldu.
Ümraniyespor’un Yeni Teknik Direktörü Tuncay Şanlı oldu.
GİRİŞ 01.07.2024 12.54 GÜNCELLEME 01.07.2024 13.55
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Ümraniyespor Tuncay Şanlı ile Anlaştı, Central Hospital Sponsor Oldu

Trendyol 1. Lig’in güçlü temsilcisi Ümraniyespor, yeni teknik direktörü Tuncay Şanlı ile sözleşme imzaladı. Ümraniye’deki kulüp binasında gerçekleşen imza törenine, Ümraniyespor Kulübü Başkanı Ömür Aydın ve CEO Nicolas Anelka da katıldı.

Tuncay Şanlı: “Anelka’nın Burada Olması Beni Heyecanlandırdı”

Tuncay Şanlı, törende yaptığı açıklamada, “Sakaryaspor’u çalıştırdıktan sonra dinlenmek istiyordum ama başkanla konuştuktan sonra fikrim değişti. Burada Anelka’nın da olması beni heyecanlandırdı. Başkanın anlattıkları projeler ve Türk futbolu adına bazı şeylerin değişmesi adına buradayım. Sahada mücadele eden, keyif veren bir takım olacağını söyleyebilirim.” dedi.

Ömür Aydın: “Tuncay Şanlı Aynı İdeallere Sahip”

Ümraniyespor Başkanı Ömür Aydın ise, “Uzun bir süredir Anelka ile kulübün kapılarını dünyaya açabilmesi için yoğun bir çalışma verdik. Teknik direktör konusunda da fikir birliğine vardık ve Tuncay Şanlı da bizimle aynı ideallere sahip olduğunu söyledi.” diye konuştu.

Nicolas Anelka: “Futbol İkonuydu ve Benim Arkadaşımdı”

Nicolas Anelka, “Herkes zaten onu çok iyi tanıyor. Futbol ikonuydu ve benim arkadaşımdı. Birlikte oynadık ve bugün artık bizim teknik direktörümüz. Bol şans diliyorum. Kulübümüzde başarılar diliyorum. Hoş geldin Tuncay.” ifadelerini kullandı.

Central Hospital, Ümraniyespor’un Yeni Sponsoru Oldu

Ümraniyespor, Central Hospital ile 1 yıllık isim ve göğüs sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Ömür Aydın, “Bugün Ümraniyespor adına kıymetli bir anlaşmaya imza atıyoruz. Türk futbolunun daha ileri taşınmasında sponsorlar önem arz etmektedir. Anlaşmaya vardığımız Central Hospital’a teşekkür ediyorum. Central Hospital, isim ve göğüs sponsorluğunda bize katkı sağlayacak.” dedi.

Nicolas Anelka ise, “Futbolcularımızın sakatlanmasını istemeyiz. Ama Central Hospital ile yakın ilişkilerimizin olması çok önemli. Herkese sponsorumuzun huzurunda teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.

Ümraniyespor, yeni teknik direktörü ve sponsorluk anlaşmasıyla güçlenmeye devam ediyor.

Kaynak:  AA

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER