Manisa’da 4,8 Büyüklüğünde Deprem: Manisa Valisi Açıklama Yaptı

 Manisa Valisi Enver Ünlü, merkez üssü Soma olan 4,8 büyüklüğündeki depremle ilgili herhangi bir olumsuz durumun bildirilmediğini açıkladı.

Manisa’da 4,8 Büyüklüğünde Deprem: Manisa Valisi Açıklama Yaptı
Manisa’da 4,8 Büyüklüğünde Deprem: Manisa Valisi Açıklama Yaptı
GİRİŞ 25.06.2024 09.11 GÜNCELLEME 25.06.2024 09.39
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Vali Enver Ünlü, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, depremin saat 01.36’da Soma Büyükışıklar Mahallesi’nde meydana geldiğini belirtti. Ünlü, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Merkez üssü Soma Büyükışıklar Mahallemiz olan saat 01.36’da meydana gelen 4,8 şiddetindeki depremde herhangi bir olumsuzluk bildirilmedi. Ekiplerimiz tarafından sahada gerekli kontroller yapılmaktadır. Geçmiş olsun.”

Sahada Yapılan Kontroller

Vali Ünlü’nün açıklamasına göre, deprem sonrası ekipler hızlı bir şekilde sahada kontrollerini gerçekleştirdi. İlk belirlemelere göre, depremden etkilenen bölgelerde can ve mal kaybı yaşanmadı. Ancak, kontrollerin devam ettiği ve vatandaşların olası artçı depremlere karşı dikkatli olmaları gerektiği ifade edildi.

Vatandaşlara Geçmiş Olsun Mesajı

Vali Enver Ünlü, açıklamasının sonunda tüm Manisa halkına geçmiş olsun dileklerini iletti. Depremin ardından sosyal medyada birçok vatandaşın da geçmiş olsun mesajları paylaştığı görüldü. Yetkililer, depremle ilgili gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve gerekli bilgilendirmeleri yapacaklarını belirtti.

Kaynak: AA

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER