Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır Yoğun Bakımda

Yeşilçam'ın unutulmaz isimlerinden Kadir İnanır, 24 Mart'ta beyin damarlarında oluşan pıhtı nedeniyle Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır Yoğun Bakımda
Yeşilçam Efsanesi Kadir İnanır Yoğun Bakımda
GİRİŞ 10.07.2024 13.56 GÜNCELLEME 10.07.2024 13.21
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Selvi Boylum Al Yazmalım ve Tatar gibi unutulmaz yapımlarla hafızalara kazınan İnanır’ın sağlık durumu hakkında yeni bilgilere ulaşıldı.

İnme ve Bilinç Kaybı Yaşadı

İnanır’ın beyin damarlarında oluşan pıhtı nedeniyle Beykoz’daki evinde inme geçirdiği ve bu olay sonucunda bilinç kaybı yaşadığı açıklanmıştı. Bu üzücü haber, sinema dünyasında ve hayranları arasında büyük bir endişe yaratmıştı.

Julide Kural’ın Açıklamaları

Kadir İnanır’ın hayat arkadaşı Julide Kural, ünlü oyuncunun sağlık durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Kural, İnanır’ın fizik tedavi sürecine dair şu bilgileri verdi:

“Entübelik Bir Durum Yok”

“Fizik tedavi merkezinde tedavimiz devam ediyordu ancak akciğerinde görülen hafif enfeksiyon nedeniyle yeniden hastaneye döndük.” diyen Kural, “Bu süreçte asla eve gitmedi. Bir hastaneden diğer fizik tedavi hastanesine geçiş yapmıştık. Yoğun bakımda 3. gündeyiz ama tedbir amaçlı. Çok uzun süre hastanede olması sebebiyle doktorları titiz davranıyor. Büyük bir rahatsızlık değil, entübelik de bir durum yok.”

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER