Ümraniye’de Samuray Kılıcıyla Trafiği Kesip Tehditler Savuran Şüpheli Yakalandı

Ümraniye'de samuray kılıcıyla trafiği kesip tehditler savuran E.T. (41) yakalandı. Sosyal medyada yayılan görüntüler üzerine, polis harekete geçti ve şüpheliyi Sancaktepe'deki evinde gözaltına aldı.

Ümraniye’de Samuray Kılıcıyla Trafiği Kesip Tehditler Savuran Şüpheli Yakalandı
Ümraniye’de Samuray Kılıcıyla Trafiği Kesip Tehditler Savuran Şüpheli Yakalandı
GİRİŞ 05.07.2024 12.53 GÜNCELLEME 05.07.2024 12.23
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

İstanbul’da Şaşırtan Olay: Samuray Kılıcıyla Trafik Terörü

Ümraniye’de akıl almaz bir olay yaşandı. Elinde samuray kılıcıyla trafiği kesip tehditler savuran bir şahıs, sosyal medyada paylaşılan görüntülerle kısa sürede gündem oldu. Neyse ki polis, olayın faili E.T.’yi (41) yakaladı.

Sosyal Medyada Görüntüler Patladı, Polis Harekete Geçti

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, 28 Haziran’da Yamanevler Mahallesi Alemdağ Caddesi’nde kaydedilen ve sosyal medyada hızla yayılan görüntüleri incelemeye aldı. Görüntülerde, elindeki samuray kılıcıyla trafiği kesip küfürler savuran bir şahıs vardı. Bu durum, bölgede büyük bir paniğe neden oldu.

UMRANIYEDE SAMURAY KILICIYLA TRAFIGI KESIP TEHDITLER SAVURAN SUPHELI YAKALANDI

Kılıçlı Şüpheli E.T. Sancaktepe’de Yakalandı

Polis, kimliğini tespit ettiği E.T.’yi dün Sancaktepe’deki evinde, olayda kullandığı kılıçla birlikte yakaladı. Şüpheli, “halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla silahla tehdit” suçlamasıyla adli makamlara sevk edildi.

İbretlik Bir Vaka

Bu olay, toplumda bireysel silahlanmanın ve şiddet eğiliminin ne denli tehlikeli boyutlara ulaşabileceğini bir kez daha gösterdi. “Elinde kılıçla trafiği kesen bir adamın bu denli rahat hareket edebilmesi düşündürücü” diyen vatandaşlar, güvenlik önlemlerinin artırılmasını talep ediyor.

Kaynak: AA

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER