DEAŞ’a Büyük Darbe: “Bozdoğan-46” Operasyonlarında 31 Gözaltı

DEAŞ’a Büyük Darbe: “Bozdoğan-46” Operasyonlarında 31 Gözaltı
DEAŞ’a Büyük Darbe: “Bozdoğan-46” Operasyonlarında 31 Gözaltı
GİRİŞ 24.06.2024 09.04 GÜNCELLEME 24.06.2024 09.31
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

6 İlde Büyük Operasyon

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 6 ilde gerçekleştirilen “Bozdoğan-46” operasyonları kapsamında DEAŞ terör örgütüne yönelik büyük bir darbe indirildiğini açıkladı. Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, Mersin ve Ordu’da yapılan operasyonlarda 31 şüpheli gözaltına alındı.

Kahraman Polislerin Mücadelesi

Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı tatili boyunca Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı’nın koordineli çalışmaları sonucunda başarılı operasyonlar gerçekleştirildiğini belirtti.

Son Terörist Etkisiz Hale Getirilene Kadar

İçişleri Bakanı Yerlikaya, “Aziz milletimizin bilmesini isterim ki teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Tek bir hedefimiz var, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar sizlerin duası ve desteğiyle durmadan, duraksamadan mücadele etmek” diyerek kararlılık mesajı verdi. Ayrıca, kesintisiz 365 gün operasyonları gerçekleştiren kahraman polisleri tebrik etti.

Bu operasyon, Türkiye’nin terörle mücadelesindeki kararlılığını ve güvenlik güçlerinin özverili çalışmalarını bir kez daha gözler önüne seriyor.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER