Beşiktaş’ın Slovenya’daki Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarına Slovenya'nın Maribor kentinde tüm hızıyla devam ediyor. Siyah-beyazlı ekip, teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'un önderliğinde gerçekleştirdiği antrenmanlarla form tutmayı sürdürüyor.

Beşiktaş’ın Slovenya’daki Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor
Beşiktaş’ın Slovenya’daki Yeni Sezon Hazırlıkları Devam Ediyor
GİRİŞ 11.07.2024 14.21 GÜNCELLEME 11.07.2024 14.57
Bu Habere 0 Yorum Yapılmış

Yeni Transferler Sahada

Antrenmanlarda yeni transferler Rafa Silva ve Gabriel Paulista da yer aldı. Rafa Silva, sağ kanatta sergilediği hızlı ve teknik oyunuyla dikkat çekerken, Gabriel Paulista savunmadaki sağlam duruşuyla beğeni topladı. Özellikle Gabriel Paulista’nın takım arkadaşlarıyla uyumu ve iletişimi göz doldurdu.

BESIKTASTA YENI SEZON HAZIRLIKLARI 2

Taraftarların Umudu Yüksek

Beşiktaş taraftarları, yeni sezona yönelik büyük umutlar besliyor. Takımın, Slovenya’daki hazırlık döneminde sergilediği performans, taraftarları heyecanlandırıyor. Bir taraftar, “Takımımızın bu sezon çok başarılı olacağına inanıyorum. Yeni transferler ve Van Bronckhorst’un liderliğinde şampiyonluk hedefimize ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

BESIKTASTA YENI SEZON HAZIRLIKLARI 1

Dayanışma ve Disiplin

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken dayanışma ve disiplin vurgusunu ihmal etmiyor. Takım, sıkı bir çalışma temposu içinde birbirine kenetlenerek, saha içi ve dışında güçlü bir birliktelik sergiliyor. Van Bronckhorst’un liderliğinde, siyah-beyazlı ekip yeni sezona hem fiziksel hem de mental olarak hazır hale gelmeyi hedefliyor.

BESIKTASTA YENI SEZON HAZIRLIKLARI

Slovenya’daki hazırlık kampı, Beşiktaş’ın yeni sezon için ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Taraftarlar, takımlarının yeni sezonda büyük başarılara imza atacağına dair inançlarını koruyor. Beşiktaş, yeni sezonun kapılarını umut ve heyecanla aralamaya devam ediyor.

YORUMLAR 0

    DİĞER HABERLER